Молодіжне служіння

IMG_0272 (1)

Spasinnya Youth

Молодіжне служіння у церкві «Спасіння» – це зустрічі для молодих людей, де вони пізнають Бога, знаходять собі нових друзів, реалізують себе і проводять весело час.

Spasinnya Youth займається такими проєктами:

«Площа» –  євангелізаційний формат молодіжки. Таке служіння проходить раз на місяць у п’ятницю. На цих зустрічах присутні різні види шоу, розваг, конкурсів, а також смачні пригощення.

«Місце сили» – зустрічі, на яких дівчата раз на декілька місяців мають спільний час разом, проводячи майстер-класи, відвідуючи гарні місця тощо.

Служіння милосердя – молодь служить в домах літніх людей, піклується про старших людей, проводить наставництво і просто приділяє увагу, яку так потребують ці люди.

Капеланське служіння – молодь бере активну участь у волонтерських заходах, які спрямовані на благодійні збори, розвезення гуманітарної допомоги у прилеглі до фронту територій.

Інстаграм Spasinnya Youth – https://www.instagram.com/spasinnya.youth/

Пастор Андрій Копилов – 063 537 35 49.

Домашні групи

– це духовна сім’я, де кожен може знайти християнське спілкування, поділитися своїми переживаннями, бути вислуханим та почутим.

Молодіжні домашні групи проходять для людей від 17-30 років.
Звертайтесь до пастора Андрія Копилова – 063 537 35 49.

IMG_8255

Літні табори

Двічі на рік церква організовує молодіжні табори для людей віком 17-30 років: зимовий та літній, на які з’їжджається понад 200 молодих людей. У таборі кожна людина по-справжньому переживає Бога і зміни у своєму житті.

Для молоді готується спеціальна молодіжна весела програма. У таборі проходять духовні служіння, розважальні програми і фізичні цікаві ігри для кожного.

Конференція

Щороку навесні проходить молодіжна конференція Spasinnya Youth Conf, яка складається з трьох блоків – зранку до вечора. Також на цю конференцію запрошують популярних і досвідчених спікерів, які говорять мотивуюче слово для підняття духу молоді.