Підліткове служіння

photo_2024-06-19 15.25.22

Spasinnya Teens

Підліткове служіння – це зустрічі для підлітків 12-16 років, де підростаюче покоління пізнають Бога, знаходять нових друзів, реалізуються і проводять час із користю.

Щосуботи о 17:00 проходять підліткові зустрічі:

  • Душно – захід, на якому підлітки говорять про мистецтво, науку та тенденції. Разом роблять колажі і просто гарно проводять час.
  • Імпульс – служіння, на якому підлітки можуть дізнатись більше про Бога, помолитись і почути актуальне слово на їхнє життя.
  • CTZone – клуб, де підлітки мають змогу відпочити, розважитись та смачно поїсти в компанії своїх однолітків.
  • Teen Talk – служіння у форматі інтерв’ю-спілкування, в якому спікер розповідає про конкретну, актуальну тему, отримуючи запитання та розповіді з залу.

Інстаграм Spasinnya teens: https://instagram.com/spasinnya.teens

Пастор підліткового служіння Глорія Савочка – 063 115 38 16.

Домашні групи

– це духовна сім’я, де кожен може знайти християнське спілкування, поділитися своїми переживаннями, бути вислуханим та почутим.

Підліткові домашні групи проходять для підлітків від 12-16 років.
Звертайтесь до пастора Глорії Савочки – 063 115 38 16.

Літні табори

Двічі на рік церква організовує літні та зимові табори для підлітків віком 12-16 років. На таких виїздах підлітки по-справжньому переживають Бога і зміни у своєму житті.

Організатори готують спеціальну програму, яка включає в себе цікаві ігри, спілкування та сильні служіння. Під час табору підлітки мають можливість знайти нових друзів, отримати відповіді на важливі питання і гарно відпочити.